Приказивање постова са ознаком winter. Прикажи све постове
Приказивање постова са ознаком winter. Прикажи све постове

уторак, 8. фебруар 2011.

Na trulom panju


Tek kada sam pogledao fotografiju, video sam kako je pečurka, izrasla na trulom deblu, lepa. Nije zato čudno što sam pomislio da iz mene još može da nikne nešto lepo. I lepo je da verujem u to.